-21%

FUEGO LED SMART Телевизор 32EL610 ANDT, 32″

– 32″(81cm) HD ready SMART LED TV
– Резолуција: 1280×720
– 60Hz CMP
– AndroidTV


7,990.00 ден 6,290.00 ден

Спореди

Опис

  • 32″(81cm) HD ready SMART LED TV
  • Резолуција: 1280×720
  • 60Hz CMP
  • AndroidTV
  • 2xHDMI,1xUSB
  • DVB-T/C/T2
  • Вграден Wi-Fi

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.