-13%

VOX Телевизор LED 32GOH200B

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 32″/ 81cm
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL HD Ready (1366×768)
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), 60 Hz
– ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2/C/S2


Original price was: 9,090.00 ден.Current price is: 7,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • ТИП НА ЕКРАН Direct LED slim
 • ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 32″/ 81cm
 • РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL HD Ready (1366×768)
 • ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), 60 Hz
 • ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2/C/S2
 • SMART TV да
 • ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Google TV
 • WI-FI да
 • DLNA да
 • BLUETOOTH да
 • HDR HDR10, HLG
 • ЗВУК 2 x 6W RMS
 • HDMI да
 • USB да
 • LAN да
 • ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ да
 • CI да
 • HDMI-CEC да
 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ Googlecast, Google assistant
 • ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 728x453x172
 • ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 728x453x72
 • БОЈА црна
 • ГАРАНЦИЈА 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.