-13%

SAMSUNG Телевизор QE43Q60BAUXXH

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН 43″ (109 cm)
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН 4K (3840×2160)
– REFRESH RATE 60Hz
– ПРОЦЕОР Quantum Processor 4K


34,380.00 ден 29,900.00 ден

Спореди

Опис

 • ТИП НА ЕКРАН QLED (Quantum Dot technology)
 • ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН 43″ (109 cm)
 • РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН 4K (3840×2160)
 • REFRESH RATE 60Hz
 • ПРОЦЕОР Quantum Processor 4K
 • PQI (ИНДЕКС НА КВАЛИТЕТ НА СЛИКА) 3100
 • ТИП НА ТЈУНЕР DVB-C2,DVB-S2,DVB-T2
 • SMART TV ДА
 • ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Tizen™
 • WI-FI Да (WiFi5)
 • DLNA Мобилни уреди на ТВ – пресликување
 • BLUETOOTH Да (BT5.2)
 • HDR Quantum HDR (HDR10+ адаптивен)
 • ЗВУК MS12 2ch 20W Dolby Digital Plus
 • HDMI 3
 • USB 2
 • LAN 1
 • ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ ДА
 • CI+1.4
 • HDMI-CEC Anynet+
 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ
  Милијардa нијанси на една боја со Quantum Dot
  Quantum HDR
  AirSlim поелегантен и потенок од кога било досега
  Детекција на осветлување
  Auto Game Mode (ALLM)
  Video Communication
  Mobile Camera Support
  Вградена Alexa
  Вграден Google Assistant
  Веб-прелистувач
 • ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 965.5 x 598.1 x 181 mm
 • ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 965.5 x 559.4 x 25.7 mm
 • БОЈА црна
 • ГАРАНЦИЈА 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.