-14%

FUEGO LED SMART Телевизор 50ELU610 ANDT, 50″

– 50″(127cm)4K Ultra HD SMART LED TV
– Резолуција:(3840х2160)
– Surround sound
– Netflix, Netflix 4k


Original price was: 17,990.00 ден.Current price is: 15,490.00 ден.

Спореди

Опис

  • 50″(127cm)4K Ultra HD SMART LED TV
  • Резолуција:(3840х2160)
  • Surround sound
  • Netflix, Netflix 4k
  • AndroidTV
  • Clear Resolution Enhancer
  • PAL,SECAM
  • HDMI,USB,RF,SCART
  • DVB-T2/C
  • Вграден Wi-Fi

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.