-14%

FUEGO LED Телевизор 32EL600T 32″

– 32″(82cm) HD Ready LED TV
– Резолуција:1366×768
– 100Hz CMP
– 2xHDMI, USB


6,990.00 ден 5,990.00 ден

Спореди

Опис

  • 32″(82cm) HD Ready LED TV
  • Резолуција:1366×768
  • 100Hz CMP
  • 2xHDMI, USB
  • DVB-T2/C

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.