-15%

VOX Машина за садови LC 4745

– Капацитет: 10 комплети
– 7 програми, одложен старт 1-19h
– Температури: 40, 50, 60, 65°C
– Енергетска класа: А++, Еко


Original price was: 16,990.00 ден.Current price is: 14,490.00 ден.

Спореди

Опис

 • Капацитет: 10 комплети
 • 7 програми, одложен старт 1-19h
 • Температури: 40, 50, 60, 65°C
 • Енергетска класа: А++, Еко
 • Филтер од нерѓосувачки челик, скриен греач
 • Брзо миење (30 минути), сигурносно заклучување
 • Копче за старт/пауза, индикатор за циклусно перење, индикатор за плакнење, индикатор за делумно перење
 • Собирање на преградите за паници во долната корпа
 • Горната корпа може да се подесува
 • Корпа за прибор за јадење
 • Потрошена вода при стандарден циклус: 11 л
 • Потрошeна енергија за циклус: 0,73 kWh
 • Осигурувач: 10 А
 • Бучава: 52 dB
 • Димензии (ШxВxД): 450 x 850 x 598 mm
 • Боја: бела
 • Гаранција: 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.