-17%

FAVORIT Машина за садови F60-Y14N

– Димензии в/ш/д 85/59,8/59,8
– Максимален капацитет 12 сета садови
– 5 програми
– Брз програм – 30 мин. на 40 °c


17,900.00 ден 14,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Димензии в/ш/д 85/59,8/59,8
 • Максимален капацитет 12 сета садови
 • 5 програми
 • Брз програм – 30 мин. на 40 °c
 • Копче за половично (1/2) полнење
 • Енергетска класа E
 • Класа на сушење А
 • Бучавост при работа 57 db
 • Одложен старт – 3ч, 6ч и 9ч
 • Еден циклус – 9 л до 12 л вода соодветно на програмата
 • Траење на програма (eco програма) 165 мин
 • Енергетска потрошувачка (eco програма) – 0,9 kwh
 • Енергетска потрошувачка (годишно) 258 kwh
 • Заштита од поплава
 • Заштита на греачот
 • Скриен греач
 • Метален филтер
 • Боја – бела
 • on/off копче
 • start/pause копче
 • Индикатор за крај на програмата
 • Индикатори за функцијата миење/сушење
 • Индикатор за недостаток на сол
 • Индикатор за недостаток на сјај
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.