-12%

KONCAR Машина за садови PP 60.SLC5N

 • Енергетска класа А+
 • Број на комплети : 12
 • Број на температури: 4
 • 3 години гаранција19,990.00 ден 17,590.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Бела сребрена
 • Капацитет на перењето/Број на комплети : 12
 • Енергетска класа А+
 • Ефикасност за перењето A
 • Ефикасност на сушењето А
 • Број на температури: 4
 • Број на програми : 5
 • Димензии (VxŠxD): 84,5 x 60 x 60 cm
 • Температури: 40-50-65-70 °C
 • ЛЕД приказ на текот на програмот
 • ЛЕД приказ за дозирање : за сол и за средство за сјај
 • Повеќекратна заштита од излевање на водата
 • Можност за полувградување под работна плоча
 • Времетраење на стандарден програм: 165 минути
 • Напон : 220-240 V
 • Потрошувачка -на годишно ниво: 258 kWh
 • Потрошувачка на вода: 12 литри
 • Бучавост: 54 dB (re 1 pW)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.