-12%

BOSCH Машина за садови SMS 25AI05E

– Капацитет: 12 комплети
– 5 програми
– 3 температури
– EcoSilence Drive инвертер мотор


Original price was: 34,550.00 ден.Current price is: 30,400.00 ден.

Спореди

Опис

 • Капацитет: 12 комплети
 • 5 програми
 • 3 температури
 • EcoSilence Drive инвертер мотор
 • ActiveWater хидрауличен состав
 • Асистент за дозирање
 • Сензор за полнење
 • Опција за полу полна
 • Наизменично перење
 • Регенерациска електроника
 • Трослоен филтер
 • Состав за заштита на чашите
 • Одложен старт 24h
 • LED приказ за дозирање на сол и сјај
 • Servo брава
 • AquaStop
 • Anti-Fingerprint превлака
 • Бучност: 48 dB
 • Енергетска класа: E
 • Димензии (ШхДхВ) 60х60х84.50 cm
 • Тежина 48.00 kg
 • Инокс

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.