-9%

VOX Машина за садови GSI 6541 E

– Вградна машина за садови
– Капацитет: 12 комплети
– 5 програми, одложен старт


16,900.00 ден 15,300.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна машина за садови
 • Капацитет: 12 комплети
 • 5 програми, одложен старт
 • Пред перење, опција за половично перење, брзо перење 30 мин, супер перење 50 мин, интензивна програма од 65 °C
 • Индикатор за плакнење, индикатор за завршување на програмата, индикатор за недостаток од сол, заштита од протекување
 • Температури: 40, 50, 65 °C
 • Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
 • Потрошeна енергија за циклус: 0,923 kWh
 • Бучава: 54 dB
 • Димензии (ШxВxД): 598 x 820 x 550 mm
 • Гаранција: 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.