-12%

KONCAR Машина за садови PP 60.IL5N

 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 12
 • Број на температури: 4
 • 3 години гаранција22,730.00 ден 19,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Целосно вградна
 • Енергетска класа: A
 • Број на комплети : 12
 • Бучава: 49 dB (A) re 1 pW
 • Број на програми : 5
  – Интензивна 65 ° C, Еко 50 ° C, Нормално 55 ° C, Предперење,Брзо
 • 4 температури
 • Електрично управување
 • Заштита од прегревање
 • Заштита од преплавување
 • Копче за одбирање програми
 • Копче за одложено перење
 • Индикатор  за сол, сјај и миење
 • Варијабилна горна корпа
 • Полица за чаши: 2
 • Корпа за прибор за јадење
 • Енергетска класа за перење: A
 • Енергетска класа за сушење: B
 • Потрошувачка на вода : 15l
 • Времетраење на стандардна програма 155 мин
 • Потрошувачка на енергија 1,05 kWh
 • Димензии (В x Ш x Д): 81,5 x 59,5 x 55

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.