-12%

BOSCH Машина за садови SMV 4HVX37E

– Вградна машина за садови
– Капацитет 13 комплети
– Енергетска класа E
– Температури 4


46,900.00 ден 41,280.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна машина за садови
 • Капацитет 13 комплети
 • Енергетска класа E
 • Температури 4
 • Програми – Eco 50°C, Auto 45°C – 65°C, интензивно 70°C, 1 h 65°C, тивок програм 50°C, Favourite, предмиење
 • Електронски дисплеј
 • Одложен старт до 24 h
 • Vario Flex корпи
 • Vario фиока
 • Граничник Rack Stopper кој спречува лизгање на долната корпа
 • Rackmatic – тростепена подесива по висина горна корпа
 • Преклопливи делови во горниот дел 2x
 • Преклопливи делови во долниот дел 4x
 • Место за шољи во горниот дел 2x
 • Потрошувачка на вода по циклус 9,5 l
 • Потрошувачка на енергија по циклус 0,92 kWh
 • Филтерен систем на самочистење со трослојна брановита филтрација
 • Автоматско препознавање на средство за чистење
 • Бучност 44 dB(A)
 • Тивок програм: 42 dB(A)
 • Индикатор на преостанато време
 • AquaStop
 • Wi-Fi конекција
 • 4 посебни функции:
  – Home Connect
  – Extra Dry
  – Half Load
  – VarioSpeed Plus
 • Функција Dosage Assist
 • Технологија за заштита на стаклото
 • Info Light информативно светло дали машината е вклучена или не
 • Внатреш-ност од нерѓосувачки челик
 • Polinox
 • Топлотен менувач
 • Aqua Sensor, сензор за полнење
 • EcoSilence Drive инвертер мотор
 • плоча за заштита од пареа
 • Димензии 59,8 cm x 81,5 cm x 55 cm
 • Тежина 37,1 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.