-12%

BOSCH Машина за садови SMI 4HVS31E

– SMI4HVS31E e seria 4
– Home Connect
– Капацитет: 13 комплета
– Бучавост: 46 dB(A) re 1 pW


45,400.00 ден 39,950.00 ден

Спореди

Опис

 • SMI4HVS31E е од серијаa 4,   E ен.класа полу вградна м. за садови 60см
 • Капацитет: 13 комплета
 • Бучавост: 46 dB(A) re 1 pW
 • SilenceProgram: тивка работа на машината од 44 dB
 • Home Connect
 • VarioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење
 • EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Бр.програми 6: Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Eco 50 °C, Silence 50 °C, 1h 65 °C, Favourite
 • Број на температури: 5
 • Број на посебни функции: 7
 • Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)
 • ExtraDry: програма за сушење на садови кои се особено тешки за сушење
 • Половично перење
 • Програм дизајниран за чистење на машината за садови
 • ActiveWater- максимална економичност при користење на водата
 • DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машинатa
 • EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
 • Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
 • Регенеративна електроника
 • Трослоен самочистечки филтер
 • Можност за одложен старт : 1-24 часа
 • LED дисплеј за повторно полнење на сол
 • LED дисплеј за повторно полнење на сjaj
 • VarioDrawer – Повеќе место во машината за садови благодарение на трета фиока
 • Rackmatic – горната корпа се прилагодува по висина
 • Преклопни делови во горната корпа (2x)
 • Преклопни делови во долната корпа (4x)
 • Чување на шољи во горната корпа (2x)
 • AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава
 • Внатрешноста од нерѓосувачки челик /polinox
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.