-12%

KONCAR Машина за садови PP 45IM8

– Број на комплети: 10
– Број на Програми: 8
– Температури (°C): 45-50-55-60-65
– Електронско управување


Original price was: 20,830.00 ден.Current price is: 18,330.00 ден.

Спореди

Опис

 • Целосно вградна
 • Сребрена боја
 • Број на комплети: 10
 • Број на Програми: 8
 • Температури (°C): 45-50-55-60-65
 • Електронско управување
 • Природно сушење
 • Програми:
  Автоматско: +
  Киснење: +
  Eco: +
  Интензивно: +
  Брзо: +
  Стакло: +
  90 min: +
  Универзално: +
 • Половично полнење
 • Одложен старт
 • Display
 • Индикатор на ниво за сол
 • Индикатор за сјај
 • Горна кошница
 • Долна кошница
 • Трета фиока за садови
 • Енергетска класа: E
 • Потрошувачка вода (lt): 9
 • Времетраење на стандарден програм (h:min): 3:55
 • Потрошувачка на енергија (kWh/100 циклуси): 76
 • Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 0,755
 • Бучност (dB): 49
 • Приклучна моќ (W): 1760-2100
 • Димензии ВхШхД (cm): 81,5/44,8/55
 • Длабина со отворена врата (cm): 115
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.