-12%

BOSCH Машина за садови SPV 4HMX49E

– SPV4HMX49Ee seria 4, E ен.класа потполно вградна м. за садови 45см-Home Connect
– Капацитет : 10 комплета
– Бучавост : 44 dB(A) re 1 pW


46,990.00 ден 41,350.00 ден

Спореди

Опис

 • SPV4HMX49Ee seria 4, A++ ен.класа потполно вградна м. за садови 45см-Home Connect
 • Капацитет : 10 комплета
 • Бучавост : 44 dB(A) re 1 pW
 • SilenceProgram: многу тивка работа на машина со бучавост од 43 dB
 • ExtraDry: програма за сушење на садови кои се особено тешки за сушење
 • varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење
 • EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Бр.програми 6 : Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Eco 50 °C, Silence 50 °C, 1h 65 °C, Favourite
 • Број на температури : 5
 • Број на посебни функции : 4
 • Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)
 • varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење
 • ExtraDry: програма за сушење на садови кои се особено тешки за сушење
 • Програм дизајниран за чистење на машината за садови
 • ActiveWater- максимална економичност при користење на водата
 • DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
 • Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
 • Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
 • Регенеративна електроника
 • Трослоен самочистечки филтер
 • InfoLight: црвеното светло на подот покажува дали машината за миење садови е вклучена
 • Можност за одложен старт : 1-24 часа
 • LED дисплеј за повторно полнење на сол
 • LED дисплеј за повторно полнење на сjaj
 • Потрошувачка на енергија на 100 перења во еко програмата: 76 kWh
 • Повеќе место во машината за садови благодарение на трета фиока
 • Rackmatic – горната корпа се прилагодува по висина
 • Преклопни делови во горната корпа (2x)
 • Преклопни делови во долната корпа (2x)
 • Чување на шољи во горната корпа
 • Чување на шољи во долната корпа
 • AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава
 • Внатрешноста од нерѓосувачки челик
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.