-10%

VOX Фрижидер со една врата KS 1100 F

– Волумен: фрижидер – 77 л, замрзнувач – 12 л
– Ентериер на фрижидер: 2 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
– Ентериер на замрзнувач: 1 фиока
– Голема фиока за овошје и зеленчук, држач за јајца, калап за мраз


Original price was: 9,900.00 ден.Current price is: 8,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • Волумен: фрижидер – 77 л, замрзнувач – 12 л
 • Ентериер на фрижидер: 2 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
 • Ентериер на замрзнувач: 1 фиока
 • Голема фиока за овошје и зеленчук, држач за јајца, калап за мраз
 • Антибактериска заштита, внатрешно LED светло
 • Статички систем за ладење, мануелен систем за одмрзнување
 • Промена на смерот на отворање на вратата
 • Потрошувачка на енергија годишно: 136 kWh
 • Бучава: 41 dB
 • Димензии (ШxВxД): 480 x 821 x 500 mm
 • Боја: бела
 • Гаранција: 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.