-29%

VIVAX Разладувач 3 во 1 AC-6511R

– Моќ 65 W
– Лади и опушта во три мода – sleep/normal/natural
– “Anion” функција за свежина на воздухот
– 3 во 1 уред – лади, прочистува и го овлажнува воздухот


6,330.00 ден 4,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Vivax разладувач на воздухот AC-6511R
  • Моќ 65 W
  • Лади и опушта во три мода – sleep/normal/natural
  • “Anion” функција за свежина на воздухот
  • 3 во 1 уред – лади, прочистува и го овлажнува воздухот
  • Со голем канистер за вода (10 литри) и лесно одржување
  • Тајмер 7,5 часа
  • Брзина на испуштање на воздухот 3,5 метри/секунда
  • Димензии ШхВхД: 28х72х29 см
  • Далечиснки управувач

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.