-13%

ISKRA Вентилатор FD-45MC

– Јачина: 50w
– Напон: 220-240v~50/60Hz
– Дијаметар: Ø 45cm
– Функција на нишање: 75 степени


Original price was: 7,470.00 ден.Current price is: 6,499.00 ден.

Спореди

Опис

 • Јачина: 50w
 • Напон: 220-240v~50/60Hz
 • Дијаметар: Ø 45cm
 • Функција на нишање: 75 степени
 • Подесување на наклон: 15 степени
 • 3 брзини
 • 5 крилна перка
 • Метална констуркција
 • Далечинско управување
 • Функција за распрскување вода
 • Заштита од прегревање
 • Гумирано подножје на ногалката
 • Должина на кабел: 1,5m

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.