-13%

LAVOR Машина за подови Free Evo 50B со батерија и полнач

– Моќ: 24 V
– Ширина на чистење: 500/800 мм
– Капацитет на работа: 2000 m2/h
– Јачина на мотор на четката: 550 W


Original price was: 212,750.00 ден.Current price is: 185,000.00 ден.

Спореди

Опис

  • Моќ: 24 V
  • Ширина на чистење: 500/800 мм
  • Капацитет на работа: 2000 m2/h
  • Јачина на мотор на четката: 550 W
  • Производител:Lavor
  • Земја на потекло: Италија
  • Компактна машина за чистење на подови за површини до 1,500 m² . Посебно погодна за авто-салони, продавници, сали, здравствени установи и слични објекти каде има потреба од чистење во ограничен простор.
  • Гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.