-12%

BOSCH Грил TCG 3302

– Грил тостер
– Моќност:2000W
– Алуминиумски плотни кои се вадат
– Термостат


Original price was: 6,640.00 ден.Current price is: 5,840.00 ден.

Спореди

Опис

 • Грил тостер
 • Моќност:2000W
 • Алуминиумски плотни кои се вадат
 • Термостат
 • Грил
 • Долен и горен греач
 • Контрола на температурата на секој грејач посебно
 • Индикатор за подготвеност
 • Димензии на плочите: 310 x 220 mm
 • Температурна заштита
 • Тежина: 3.6 kg.
 • Должина на кабелот: 90cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.