-12%

SENCOR Скара SBG 106 BK

 • Боја: црна
 • Моќност на грејачот: 2300 W
 • Две површини за работа
 • Едноставно печење4,540.00 ден 3,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црна
 • Моќност на грејачот: 2300 W
 • Едноставно печење
 • Скара за здраво печење со малку маснотии
 • Содржи и сад за маснотии 350 мл
 • Идеална за готвење на риба, месо и зеленчук
 • Две површини за работа (мазна и ребраста)
 • Прилагодлив термостат од 100ºC-220ºC
 • Заштита од прегрејување: 1м
 • Димензии на плотна (47 x 31 cm)
 • Димензии на скарата (ширина х длабочина х височина): 654 x 344 x 83 mm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.