-13%

VIVAX Бежичен звучник BS-90

– Звучници(W) 8,5
– 1500 mAh батерија
– Лед светла во различни бои


2,070.00 ден 1,800.00 ден

Спореди

Опис

  • Звучници(W) 8,5
  • 1500 mAh батерија
  • Лед светла во различни бои
  • TWS функција
  • AUX, USB
  • Полнач
  • Димензии ШхВхД: 15.6х11.7х27.8 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.