-13%

VIVAX Саунбар SP-7080H

– Моќност: 70W
– HDMI ARC, RCA COAX AUDIO IN, OPTICAL AUDIO IN, AUX 3,5MM
– 1x subwoofer


8,050.00 ден 6,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 70W
  • HDMI ARC, RCA COAX AUDIO IN, OPTICAL AUDIO IN, AUX 3,5MM
  • 1x subwoofer
  • Далечински управувач
  • Поврзете го со bluetooth на било кој smart уред

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.