-13%

VIVAX Бежичен караоке звучник BS-700

– Број на звучници 5
– Бас звучник (W) 1x 50W
– Високотонски звучници (W) 4x 7W
– Димензии ШхВхД (cm): 21.5х38.7х21.5


8,400.00 ден 7,300.00 ден

Спореди

Опис

 • Број на звучници 5
 • Бас звучник (W) 1x 50W
 • Високотонски звучници (W) 4x 7W
 • Димензии ШхВхД (cm): 21.5х38.7х21.5
 • Тежина (kg) 5.7
 • Капацитет на батерија (mAh) 5000
 • Време на полнење (h) 5-6
 • Водоотпорност IPX 5
 • Влез за слушалки
 • Audio in
 • Audio Out
 • FM antena
 • Влез за микрофон
 • Влез за гитара
 • FM radio
 • PLL/број на мемории 30
 • Bluetooth
 • Aux, Usb
 • Далечинско
 • Микрофон

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.