-13%

VIVAX Бежичен звучник BS-210

– Звучници(W) 50
– 3600 mAh батерија
– TWS функција


3,910.00 ден 3,400.00 ден

Спореди

Опис

  • Звучници(W) 50
  • 3600 mAh батерија
  • TWS функција
  • AUX, USB, FM antenna
  • Полнач
  • Димензии ШхВхД: 18.7х14.4х35.4 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.