-14%

TRINX Велосипед M134

– Frame: TRINX 24″ 12.5″ Alloy Special Shaped Tubes
– Fork: Suspension, Travel 50 mm
– Shifter: SHIMANO EF500
– FD: SHIMANO TZ500


21,990.00 ден 19,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Model: TRINX M134
 • Frame: TRINX 24″ 12.5″ Alloy Special Shaped Tubes
 • Fork: Suspension, Travel 50 mm
 • Shifter: SHIMANO EF500
 • FD: SHIMANO TZ500
 • RD: SHIMANO TZ500
 • Chain M30 7S
 • Brake: TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Rim TRINX Alloy Double Wall
 • Cassette: 7S 14-28T
 • Tire: CST 24″ * 1.85″ 27TPI
 • Chainwheel: 24/34/42T * 170L
 • Hub: Alloy Double Sealed Bearing
 • Saddle: TRINX Sport
 • Stem: TRINX Alloy
 • Handlebar: TRINX Flat
 • Seatpost: TRINX Alloy

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.