-13%

TRINX Велосипед M-136 ELITE

– Гуми – CST 27.5″*2.1″ 27TPI
– Рам – TRINX 27.5″*16″Alloy Special-Shaped Tubes
– Ланец – KMC 7S


23,800.00 ден 20,700.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Модел – TRINX M-136 ELITE
 • Рам – TRINX 27.5″*16″Alloy Special-Shaped Tubes
 • Виљушка – Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100MM
 • Менувач – SHIMANO ST-EF500
 • Преден менувач – SHIMANO TZ500
 • Заден менувач – SHIMANO TZ500
 • Касета – SHIMANO TZ500 7S, 14-28T
 • Ланец – KMC 7S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall
 • Гуми – CST 27.5″*2.1″ 27TPI
 • HUB – Disc Hub with Bearing
 • Седиште – TRINX Alloy
 • Осовина – TRINX Alloy
 • Рачки – TRINX Rise
 • Боја: црна-сина, црна-црвена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.