-11%

VIPER Велосипед NEXT 16

– Големина на тркало: 16″
– Велосипедот не е контраж ( Кочницата е на сајла )
– Пренос: Ланец


Original price was: 4,800.00 ден.Current price is: 4,250.00 ден.

Спореди

Опис

  • Име: NEXT 16
  • Величина: 16″
  • Пренос: Ланец
  • Велосипедот е без амортизери
  • Велосипедот не содржи менувач за брзини
  • Велосипедот не е контраж ( Кочницата е на сајла )

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.