-13%

TRINX Велосипед RED ELF 2.0

– Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам16″ х 9″
– Виљушка Hi-Ten челична виљушка
– Касета TRINX со една брзина, 18T
– Ланец KMC за со една брзина


11,200.00 ден 9,700.00 ден

Спореди

Опис

  • Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам16″ х 9″
  • Виљушка Hi-Ten челична виљушка
  • Касета TRINX со една брзина, 18T
  • Ланец KMC за со една брзина
  • Кочници Предна и задна – V кочница со сајла
  • Заден запчаник 28T
  • Бандажи TRINX алуминиумски бандажи
  • Гуми 16″ х 2.40″
  • Боја: розева

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.