-13%

TRINX Велосипед CUTE 3.0

– Frame: TRINX Alloy Lady 16″
– Fork: Trinx Hi-Ten Steel
– Shifter: Shimano SL-RS35
– Rear Derallieur: Shimano RD-TY21


19,600.00 ден 17,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Model: TRINX Cute 3.0 – 24″
 • Frame: TRINX Alloy Lady 16″
 • Fork: Trinx Hi-Ten Steel
 • Shifter: Shimano SL-RS35
 • Rear Derallieur: Shimano RD-TY21
 • Cassette: Shimano TZ21 14-28T
 • Chain Hi-Ten Steel
 • Brake: Winzip Alloy V-Brake
 • Rim TRINX Alloy Double Wall
 • Wheel Set: TRINX Alloy Double Wall
 • Tire: CST 24
 • Chainwheel: 1/2*3/32
 • Hub: Trinx Alloy
 • Saddle: Trinx Comfort
 • Stem: TRINX Alloy
 • Handlebar: Trinx Alloy Rise
 • Seatpost: TRINX Alloy
 • Боја: Црна/Оранж

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.