-13%

TRINX Велосипед M-136

– Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
– Рам – TRINX 26”*16” Alloy Special-Shaped Tubes
– Ланец – KMC 7S


22,900.00 ден 19,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Модел – TRINX M-136
 • Рам – TRINX 26”*16” Alloy Special-Shaped Tubes
 • Виљушка – Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100MM
 • Менувач – SHIMANO ST-EF500
 • Преден менувач – SHIMANO TZ500
 • Заден менувач – SHIMANO TZ500
 • Касета – 7S 14-28T
 • Ланец – KMC 7S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall, 24/34/42T*170L
 • Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
 • HUB – Disc Hub with Bearing
 • Седиште – TRINX Sport
 • Осовина – TRINX Alloy
 • Рачки – TRINX Flat
 • Боја: црна-зелена, црна-црвена, црна-сива, црна-сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.