-13%

MS ENERGY Електричен велосипед MTB m10

– Екран: дисплеј LCD C300s
– Батерија: 36V 13Ah Литиумска батерија
– Полнач: AC 100V – 230V Паметен полнач
– Досег :80 – 100 км


124,770.00 ден 108,499.00 ден

Спореди

Опис

 • Мотор: Shengyi централен мотор 250W 30Nm
 • Екран: дисплеј LCD C300s
 • Батерија: 36V 13Ah Литиумска батерија
 • Полнач: AC 100V – 230V Паметен полнач
 • Досег :80 – 100 км
 • Рамка: 21”L, алуминиумска легура
 • Fork Suntour XCM, Патување: 100m, Заклучување
 • Заден менувач: Shimano Altus RD-M310 8 брзини
 • Рачка за облога: Shimano Altus SL-M315-8R 8 брзини
 • Касета: LY-1108HFN Freewheel 11-32T
 • Ланец: KMC X8
 • Вртење со синџири: Prowheel 38T
 • Рачка на сопирачката:Механичка рачка E18DG
 • Предни сопирачки: Кочница предна Tektro сопирачка HD-T275 180 mm
 • Задни сопирачки: Кочница задна Tektro сопирачка HD-T275 160 mm
 • Пневматици: CST 27,5 x 2,40
 • Тркала: бандажи PowerWheel, 27,5”
 • Волан: Рачка Алуминиумска легура, Ширина 680 mm
 • Зафати: Velo гума 120 mm
 • Лежиште за вилушка: VP 28,6 * 44/55 * 30 / H = 24,1
 • Седло: SR-Rio Man
 • Столб за седиште: KSP, легура на алуминиум 350 mm
 • Педали: Feimin, алуминиумска легура
 • Максимално оптоварување: 100 kg
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.