-13%

TRINX Велосипед SMART 1.0

– Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 20″ х 11″
– Виљушка Hi-Ten челична виљушка
– Касета TRINX со една брзина, 16T
– Ланец KMC за со една брзина


13,800.00 ден 12,000.00 ден

Спореди

Опис

  • Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 20″ х 11″
  • Виљушка Hi-Ten челична виљушка
  • Касета TRINX со една брзина, 16T
  • Ланец KMC за со една брзина
  • Кочници Предна и задна – V кочници со сајла
  • Преден запчаник 40T
  • Бандажи TRINX алуминиумски бандажи
  • Гуми 20″ х 1.95″
  • Боја: црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.