-13%

TRINX Велосипед BLUE ELF 2.0

– Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам16″ х 9″
– Виљушка Hi-Ten челична виљушка
– Касета TRINX со една брзина, 18T


Достапност:

Нема на залиха

11,150.00 ден 9,700.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам16″ х 9″
  • Виљушка Hi-Ten челична виљушка
  • Касета TRINX со една брзина, 18T
  • Ланец KMC за со една брзина
  • Кочници Предна и задна – Гумички со сајла
  • Заден запчаник 28T
  • Бандажи TRINX алуминиумски бандажи
  • Гуми 16″ х 2.40″
  • Боја: портокалова, сина и црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.