-13%

Столчиња за во двор ПРОГАРДЕН ДОЛОМИТИ

– Достапни во бела, антрацит, зелена, портокалова, сина и розева боја
– Димензии 76x86x86 цм
– Материјал пластика
– Тежина 5 кг


Достапност:

Нема на залиха

1,780.00 ден 1,550.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Достапни во бела, антрацит, зелена, портокалова, сина и розева боја
  • Димензии 76x86x86 цм
  • Материјал пластика
  • Тежина 5 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.