-13%

Стол бамбу 191864

Достапна во кремаста боја
Материјал: пластика


Достапност:

Нема на залиха

1,940.00 ден 1,690.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

    • Достапна во кремаста боја
    • Материјал: пластика
    • Ратан

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.