-21%

Сет столови и маса FABBYGO 560008

– Достапна во кафеава боја
– Маса со стакло
– Два стола и еден двосед


Достапност:

Нема на залиха

20,160.00 ден 15,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Достапна во кафеава боја
  • Маса со стакло
  • Два стола и еден двосед
  • Димензии на стол: 57x57x85cm
  • Димензии на двосед: 57x103x85cm
  • Димензии на маса: 71x41x39cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.