-13%

Сет маса и столици ПРОГАРДЕН ВЕРАНДА

– Димензии:60x45x45 (маса)
– Димензии:44x48x80 (стол)
– Димензии 134x72x76 (двосед)
– Сетот може да се нарача со и без перници


Достапност:

Нема на залиха

7,990.00 ден11,490.00 ден

Спореди

Опис

  • ПРОГАРДЕН пвц сет веранда антрацит за во двор и тераса
  • Димензии:60x45x45 (маса)
  • Димензии:44x48x80 (стол)
  • Димензии 134x72x76 (двосед)
  • Сетот може да се нарача со и без перници

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.