-13%

Стол во повеќе бои ПРОГАРДЕН КЛИК КЛАК

– Боја бела и црна
– Димензии 52 x 53,5 x 82 см
– Стол и модел кој ќе осговара на секаков тип на маса
– Материјал ПВЦ


Достапност:

Нема на залиха

2,410.00 ден 2,100.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Боја бела и црна
  • Димензии 52 x 53,5 x 82 см
  • Стол и модел кој ќе осговара на секаков тип на маса
  • Материјал ПВЦ
  • Лесно се одржува, се брише само со влажна крпа и е отпорен на временски услови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.