-14%

Лулашка за во двор B2043

– Достапна во бела боја
– Материјал: ткаенина
– Се закачува на плафон, дрво


Достапност:

Нема на залиха

2,310.00 ден 1,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

    • Достапна во бела боја
    • Материјал: ткаенина
    • Се закачува на плафон, дрво
    • Димензии : 110x80x60mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.