-13%

Столче VENUS 191867

– Достапна во кремаста боја
– Материјал: пластика
– Метални ногарки
– Удобни за седење


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 1,010.00 ден.Current price is: 879.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

    • Достапна во кремаста боја
    • Материјал: пластика
    • Метални ногарки
    • Удобни за седење
    • Димензии: 80х60х40cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.