-13%

Маса и столови во повеќе бои ПРОГАРДЕН АКИТА

– Достапни бои за нарачка: антрацит и бела
– Димензии 59x46x40 (маса)
– Димензии 60x58x85 (стол)
– Тежина 12,74 кг


Достапност:

Нема на залиха

5,510.00 ден 4,790.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • ПРОГАРДЕН гарнитура акита за на тераса и двор
  • Достапни бои за нарачка: антрацит и бела
  • Димензии 59x46x40 (маса)
  • Димензии 60x58x85 (стол)
  • Тежина 12,74 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.