-38%

SOLINGEN Лажица за собирање пена EXQUISITE 008437

  • Лажица за собирање пена-мала
  • високосјаен инокс
  • 18/10385.00 ден 240.00 ден

Спореди

Опис

  • Лажица за собирање пена-мала
  • високосјаен инокс
  • 18/10

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.