-12%

TEXELL Лажица за сервирање TKP-KS150

  • Термопластична гумена рачка
  • Функционален дел од термопластичната пластика
  • Должина: 33см233.00 ден 205.00 ден

Спореди

Опис

  • Термопластична гумена рачка
  • Функционален дел од термопластичната пластика
  • Должина: 33см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.