-28%

SOLINGEN Цедалка за лимон LEMONSQUEZZER 019310

  • Цедилка за лимонов сок
  • Метална180.00 ден 130.00 ден

Спореди

Опис

  • Цедилка за лимонов сок
  • Метална

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.