-12%

LAMART Ренде LT 7050

– Димензии 26 cm
– Материјал Stainless Steel/пластика
– 4 различни површини за рендање од нерѓосувачки челик


410.00 ден 360.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензии 26 cm
  • Материјал Stainless Steel/пластика
  • 4 различни површини за рендање од нерѓосувачки челик
  • Силиконска гума против лизгање

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.