-13%

LAMART Отварач за шишиња LT 2100

– Висина 11 cm
– Материјал – легура од цинк и заштитна површина од никел
– Сива боја
– Може да се мие во машина за садови


Original price was: 390.00 ден.Current price is: 340.00 ден.

Спореди

Опис

  • Висина 11 cm
  • Материјал – легура од цинк и заштитна површина од никел
  • Сива боја
  • Може да се мие во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.