-11%

TEXELL Лажица за шпагети TKP-KS151

– Лажица за сервирање тестенини
– Материјал: термоотпорна пластика
– Должина: 32,5 cm
– Боја: Црно – жолта


Original price was: 270.00 ден.Current price is: 240.00 ден.

Спореди

Опис

  • Лажица за сервирање тестенини
  • Материјал: термоотпорна пластика
  • Должина: 32,5 cm
  • Боја: Црно – жолта

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.