-12%

BOSCH Грил TCG 4215

– Easy storage: лесно намотување на кабелот
– Номинална моќност: 2000 W
– Мултифункционално греење на три различни позиции


Original price was: 9,980.00 ден.Current price is: 8,780.00 ден.

Спореди

Опис

 • TCG4215 e контакт грил нерѓосувачки челик 2000 w
 • Рачка со професионален изглед
 • Три различни позиции овозможуваат различни функции: затворен како контактна скара, отворен како за грил или како скара со горното и долното греење
 • Mоќност од 2000 W – обезбедува брзо загревање и постојана температура
 • Одделни контролори на температурата за горната и долната плоча гарантираат дека храната секогаш ќе се готви до совршенство
 • Плочи од алуминиум со анти лепливи премази, лесно се чистат во машина за миење садови
 • Плочите се со одводи за маснотии
 • Тепсија за подготовка на јадења, колачи и торти
 • Плочите за скара можат да се користат од двете страни што ги прави особено погодни за скара со малку маснотии
 • Easy storage: лесно намотување на кабелот
 • Номинална моќност: 2000 W
 • Мултифункционално греење на три различни позиции
 • Прилагодлив зглоб овозможува рамномерно печење дури и на најдебелата храна
 • Дуплекс плочи: со две лица мазна површина за сендвичи и површини за грил/печење
 • Континуирано прилагодување на температурата со вграден прекинувач за вклучување / исклучување
 • Контролната сијаличка се гаси кога е достигната поставената температура
 • Плочи може да се отстранат за чистење
 • Инструкции за печење на апаратот
 • Голема површина на грилот од 328 х 238мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.