-12%

SENCOR Грил SBG 2070SS

– Тип на скара Електрична
– Површина за скара Anti-Stick
– Ребрасти плочи кои се отстрануваат за чистење
– Плоча со одвод


Original price was: 3,060.00 ден.Current price is: 2,690.00 ден.

Спореди

Опис

 • Тип на скара Електрична
 • Површина за скара Anti-Stick
 • Ребрасти плочи кои се отстрануваат за чистење
 • Плоча со одвод
 • Висина 11 см
 • Ширина 29,5 см
 • Длабочина 26 см
 • Боја Црна
 • Тежина 2,4 кг
 • Куќиште CoolTouch
 • Лесно се чистат површините за печење
 • Нелеплива површинска обработка на површините за печење
 • Рачка и тело со топлинска изолација
 • Индикатор за напојување – црвено индикаторско светло
 • Индикатор за подготвеност за печење – зелено индикаторско светло
 • Опција за складирање во вертикална положба
 • Безбедносен термички осигурувач
 • Должина на кабелот за напојување 85 см
 • Номинална моќност 1000 W
 • Автоматска контрола на температурата
 • Димензии (Д × Ш × В): 295 × 260 × 110 mm
 • Тежина: 2,4 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.